2013. április 9., kedd

Jaką kawę Państwo piją?


Jaką kawę Państwo piją? Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj.
Pijcie kawę z Ganodermą DXN ! Da Wam zdrowie a jej niepowtarzalny smak i aromat zadowoli każdego. Wypróbujcie też inne produkty DXN a poczujecie prawdziwą różnicę!Jest to pochodząca z Brazylii najlepszej jakości kawa Arabica połączona z wyciągiem Ganodermy (z tego powodu dostępna tylko w postaci sproszkowanej).Tak powstaje napój odżywczy o unikalnym smaku, który jednocześnie bardzo pozytywnie wpływa na organizm.

 Kawa z Ganoderma firmy DXN spożywana regularnie likwiduje zgromadzone w organizmie kwasy oraz zapobiega zgadze. Zawartośc Ganodermy reguluje ciśnienie (dla lepszego efektu lepiej nie pić innej kawy). Mogą ją spożywać osoby borykające się z wysokim ciśnieniem. Grzyb Ganoderma Lucidum (lakownica lśniąca) zawiera blisko 200 substancji odżywczych wspierających nasze zdrowie. Najważniejszym spośród nich jest organiczny german, który jest jedną z substancji czynnych mających największy wpływ leczniczy. Grzyb Ganoderma jest rośliną leczniczą nie posiadającą żadnych skutków ubocznych nawet przy długim zastosowaniu. Poprawia kondycję, wzmacnia system immunologiczny oraz przyspiesza rekonwalescencję. Czasem można zapomnieć wziąć dzienną dawkę witamin lub z powodu braku pieniędzy, świadomie zrezygnować z suplementu odżywczego, do którego byliśmy przyzwyczajeni.
Czy słyszeliście Państwo żeby ktoś zapomniał o wypiciu porannej kawy? 
 To świetny pomysł firmy DXN, że połączyła grzyb Ganoderma zawierający substancje tak ważne dla organizmu z artykułem konsumpcyjnym codziennego spożycia, którego z pewnością nie wykluczymy z naszego życia. DXN jest największym przedsiębiorstwem produkującym kawę ganoderma na świecie.
 Jej produkty są regularnie spożywane przez ponad 4 miliony konsumentów w ponad 100 krajach na całym świecie. Kawy DXN nie zawierają sztucznych barwników, środków konserwujących ani substancji wzmacniających smak. Spośród kaw produkowanych przez DXN obecnie 5 rodzajów jest dystrybuowane w Polsce.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése