2014. július 16., szerda

DXN


Kierowany z centrali w Malezji DXN z powodzeniem realizuje koncepcję "One Dragon", "One World One Market" i "One Mind". Cały proces jest nadzorowany przez DXN, od uprawy grzybów i ich przetwarzania aż do działania marketingowego skierowanego na konsumentów. Światowej klasy system zarządzania DXN, jego działalność badawcza i rozwojowa oraz produkty o najwyższej jakości zapewniają sukces firmie DXN i jej współpracownikom.

Plantacja grzybów Ganoderma Plantacja ganodermy DXN charakteryzuje się wieloma ważnymi i wyjątkowymi cechami, które pomagają w produkcji ganodermy o najwyższej jakości. Są to następujące wyjątkowe warunki: Odpowiedni klimat – gorące i wilgotne otoczenie o temperaturze od 26 do 27 stopni;. Czysta woda – pH wody jest utrzymany pomiędzy 7,0 a 7,9; Świeże powietrze – plantacja jest daleko od terenu zamieszkałego, zanieczyszczonego, w celu zapewnienie produktów wolnych od substancji toksycznych; Bio-uprawa – używają naturalnych materiałów, jak plewy ryżu i trociny, bez pestycydów i steroidów. Tą metodą wytwarzają ponad 200 różnych pierwszorzędnych i drugorzędnych substancji, jak enzymy, koenzymy, aminokwasy, witaminy, węglowodany i inne pierwiastki śladowe, które poprawiają jakość, ilość, rośnięcie grzyba i wzmacniają jego odporność wobec szkodników. Metoda Kultury Tkaniny – 1 milion ganodermy hodują na prostej plantacji macierzystej o najwyższej jakości Metoda Ułożenia Zawieszonego – używają w celu wykluczenia kontaktu Ganodermy z niepożądanymi rzeczami, w ten sposób zapewnione jest jej rośnięcie.
Plantacja ganodermy firmy DXN jest położona na powierzchni 70 hektarów. Jest to największa plantacja w Malejzi i pierwsza, która otrzymała certyfikat MS ISO 14001:2004 od Lloyd's Register Quality Assurance w lipcu 2000r. Certyfikat ten potwierdza, że wszystkie procedury uprawy ganodermy odpowiadają normie MS ISO 14001:2004 i spełniają wszystkie wymogi Ministerstwa Ochrony Środowiska. W listopadzie 2007r. Malezyjskie Ministerstwo Rolnictwa akredytowało plantację Lingzhi DXN do Malezyjskiego Bioplanu, co oznacza, że spełnia ona wymogi normy MS 1529:2001, a także wymogi Dyplomowanej Bio Plantacji. Zakład produkcji dodatków do wyżywienia DXN rozpościera się na powierzchni 34,000 metrów kwadratowych i został wyposażony w urządzenia na światowym poziomie. Jest to pierwszy zakład przerobu ganodermy, który w Malezji otrzymał dyplom TGA (Ewidencja Wyrobów o Leczniczym Działaniu) od Ministerstwa Zdrowia Australii i otrzymał od Lloyd's Register Quality Assurance certyfikat MS ISO 9001 2000 we wrześniu 1999r. Wśród pierwszych otrzymał dyplom GMP (Dobra Metoda Produkcji) od Krajowego Instytutu Farmaceutycznego Ministerstwa Zdrowia Malezji.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése